Propozycje fryzur ślubnych

Obecnie w fryzjerstwie królują długie włosy i wszelkiego rodzaju warkocze, nie inaczej jest w przypadku fryzur ślubnych, tutaj również ogromną popularnością cieszą się uczesania na bazie warkoczy i finezyjnych splotów.

Warkocz zamiast wianka – niegdyś tradycją było, że panna młoda występowała na swoim weselu w wianku, dziś niewiele osób decyduje się na tę tradycyjną ozdobę głowy, jednak w tym roku modnym uczesaniem jest warkocz biegnący od lewego do prawego ucha (lub odwrotnie) okalający głowę niczym wianek, a zakończony efektownym upięciem z boku głowy.

Finezyjne fale – inną modną ślubną fryzurą są obecnie również romantyczne, duże fale na włosach. Z przodu włosy upinane są finezyjnie upinane, lub zaplatane są luźne warkocze, często kłosy, zaś z tyłu luźno puszczone duże fale dodają romantycznego wyglądu ślubnej fryzurze.

Artystyczne upięcie – dobrą propozycją na ślub są także gładko zaczesane z przodu słowy, które z tyłu upięte są w taki sposób, że tworzą wrażenie artystycznego nieładu.